Prodej moderniho mezonetoveho bytu
DOPORUČENO
HIGHLIGHT

Nabízím Vám k prodeji velmi pěkně řešený byt. Mezonetová bytová jednotka je moderní funkční koncepce nacházející se ve 4-podlažním bytovém domě se stavebně upraveným podkrovím. Výměra objektu je 256 m2, bytová plocha 75 m2, v cihlovém domě z roku 1915, konstrukce – zděná, číslo bytu – 8, v žádané lokalitě Českých Budějovic – Palackého náměstí s dobrým přístupem do centra. Dostupnost MHD – 200m. K bytu patří sklep (7,5 m2), kumbál (3,7 m2), malá zahrádka.


Dispozice: prostorná chodba, ze které samostatné vstupy vedou do prostorné kuchyně s vybavenou kuchyňskou linkou, dále do obývacího pokoje s gaučem a obývací stěnou. Koupelna s vanou a záchodem. Ložnice je situovaná v podkroví. Ohřev vody - lokální plynové. Voda a kanalizace městská.


V roce 2021 byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí podlahy (byt – dřevěná podlaha, koupelna – dlažba). V celé budově proběhla rekonstrukce kotlů na ohřev vody. Dům také prošel renovací - nová okna, dveře, střecha.

Poblíž bytové jednotky najdeme obchodní dům Billa, park, který nabízí krásné volno-časové aktivity jak pro dospělé, tak i pro děti.

Možnost parkování přímo před budovou.

Výborná dostupnost do centra autem, trolejbusem a 10 minut chůze.

O konkrétních podmínkách se informujte na:

email: makounek@gmail.com

tel. číslo – 776118858

Velmi rád Vám odpovím na dotazy.

Zobrazit více

Podrobnosti o inzerátu

Umístění
České Budějovice, Jihočeský kraj
Cena
6,090,000 Kč
Zveřejněno
5 měsíce před

další detaily

ID inzerátu
171
Počet zobrazení
682
Detail ceny
Jasně daná
Způsob platby
  • Bitcoin
  • Ethereum
  • Litecoin
  • Cardano
  • Hotově